Skup zbóż, skup kukurydzy, skup rzepaku, handel zbożem

O NAS | | AKTUALNOŚCI | KONTAKT

Kariera

W związku z dynamicznym rozwojem firmy obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowiska:
AKTUALNE
Handlowiec
Opis stanowiska:
• Pozyskiwanie nowych klientów,
• Bieżąca obsługa klientów i zamówień,
• Budowanie i utrzymywanie długofalowych
relacji z kontrahentami,
• Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.
Wymagania:
• Wykształcenie min. średnie,
- mile widziane kierunkowe (rolnicze),
• Doświadczenie zawodowe na podobnym
stanowisku - mile widziane,
• Umiejętność prowadzenia negocjacji
i rozmów handlowych,
• Znajomość języków obcych będzie
dodatkowym atutem,
• Prawo jazdy kat. B, (warunek konieczny)
• Duża samodzielność w działaniu.
Oferujemy:
• Stabilne warunki zatrudnienia
• Niezbędne narzędzia pracy,
• Możliwości rozwoju.
CV prosimy przesyłać na e-mail: rekrutacja@firmafrankiewicz.pl
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych
do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Firma Frankiewicz poszukuje ucznia / uczennicy na praktyki w zawodzie:
NIEAKTUALNE
Sprzedawca (praktykant)
Podczas praktyk, pod okiem wykwalifikowanej kadry nabędziesz umiejętności:
Kompleksowego prowadzenie procesu sprzedaży (obsługa programu magazynowego, zakładanie kartotek towaru, prowadzenie dokumentacji magazynowej: WZ, PZ, wystawianie faktur, paragonów, obsługa kasy fiskalnej, biegłość w zakresie polityki gospodarki magazynowej). Prowadzenia działań handlowych mających na celu pozyskiwanie nowych klientów. Realizacji zamówień sprzedaży, i procesów zakupowych. Umiejętność budowania i utrzymywania dobrych relacji z klientami oraz opieka nad nimi.

Po praktykach oferujemy:
• po zakończeniu praktyk istnieje możliwość zatrudnienia
• zapewniamy dalszyrozwój zawodowy poprzez system szkoleńoraz awansów
• karta Multisport

Miejsce odbywania praktyk: ul. Gorzelniana 4, 62-065 Grodzisk Wlkp.
Oferty prosimy wysyłać na adres e-mail: rekrutacja@firmafrankiewicz.pl Kontakt: Kierownik sklepu - tel. 506 215 671
FIRMA FRANKIEWICZ Jarosław Frankiewicz
67-124 Nowe Miasteczko
ul. Przemysłowa 5
tel./fax: +48 68 388 80 93
NIP: 779-215-47-44
FIRMA FRANKIEWICZ Sp. z o.o.
62-065 Grodzisk Wlkp.
ul. Gorzelniana 4
tel./fax: +48 61 444 57 75
NIP: 995-022-61-37
Projekt i wykonanie Agencja Reklamowa Przegłos