Biuro w Grodzisku Wlkp: +48 61 444 57 75 | Biuro w Nowym Miasteczku: +48 68 388 80 93

Kariera

Obecnie poszukujemy pracownika do naszego magazynu w Chojnie na stanowisko:

LABORANT/-KA

Miejsce pracy: CHOJNA

Obowiązki:
– przeprowadzanie analiz jakości produktów rolniczych
– prowadzenie dokumentacji kontrolnej

Wymagania:
– wykształcenie średnie
– obsługa komputera
– doświadczenie handlowe i/lub rolnicze będzie dodatkowym atutem
– odpowiedzialność, dokładność i sumienność
– umiejętność pracy pod presją czasu
– zdolność szybkiego uczenia się

Oferujemy
– stabilne warunki zatrudnienia (umowa na etat)
– możliwość przyuczenia
– możliwość dalszego rozwoju zawodowego
– naprawdę miłą atmosferę pracy
– karta MultiSport

Aplikacje prosimy wysyłać na adres e-miał: rekrutacja@firmafrankiewicz.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).