Poznaj nowe możliwości, które dają nieruchomości

Działki budowlane na sprzedaż, Szprotawa, Wiechlice, Lubuskie

Firma Frankiewicz z przyjemnością prezentuje wyjątkowe działki budowlane na sprzedaż, zlokalizowane w malowniczej miejscowości Wiechlice, oddalonej o zaledwie 4 km od Szprotawy i około 22 km od Żagania.

 

Nasza oferta obejmuje działki o różnorodnej powierzchni, począwszy od 0,10 ha aż do około 0,16 ha. Cena za metr kwadratowy wynosi 60 zł. Każda z działek posiada możliwość podłączenia do podstawowych mediów, takich jak woda i prąd, co zapewnia komfort i wygodę przyszłym mieszkańcom.

Co więcej, wszystkie działki są sprzedawane z udziałem w drodze wewnętrznej, co gwarantuje łatwy dostęp do nieruchomości.

 

Warto również zaznaczyć, że w najbliższej okolicy planowane jest powstanie nowego centrum ekonomiczno-biznesowego. To inwestycja, która przyniesie ze sobą wiele nowych miejsc pracy, co z pewnością przyczyni się do rozwoju regionu i podniesienia jego atrakcyjności.

 

Zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu uzyskania więcej informacji lub umówienia się na prezentację działek. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

 

Kontakt: Krzysztof Kuźmiński: 508 968 989 

Marta Krusz: 511 877 567

 

Firma Frankiewicz – Twój partner w świecie nieruchomości.

Wynajem magazynów zbożowych/spichlerze – Bolesławiec 2x 3724,69m2

W ofercie posiadamy do wynajęcia dwa budynki magazynowe, każdy o powierzchni 3 724,69 m2. w tym: parter o pow. 714,27m2, I piętro o pow. 644,61m2, II piętro o pow. 646,18m2, III piętro o pow. 644,61m2, IV piętro o pow. 640,13m2, poddasze o pow. 434,89m2.

Stropy żelbetowe wzmocnione podciągami żelbetowymi. Dach o konstrukcji drewnianej, dwuspadowy, kryty dachówką ceramiczną. Posadzki betonowe, schody w budynku żelbetowa. Stolarka okienna drewniana. Stolarka drzwiowa stalowa. Rynny i rury spustowe stalowe ocynkowane. Rampa na całej długości budynku betonowa. Maszyny i urządzenia trwale związane z nieruchomością to: dźwig osobowo-towarowy o nośności 1000kg, kosz zasypowy z wywrotnicą, redlery i podajniki do transportu zboża. Budynek wyposażony w instalacje – elektryczna, wodną, kanalizacyjna.

Wysokość pomieszczeń wynosi: 3m. Powierzchnia działki to 1974m2.

Magazyn posiada atrakcyjną lokalizację, duży plac manewrowy, dostęp do wagi elektronicznej 16m do 60 ton. Nieruchomość położona jest w części pośredniej miejscowości Bolesławiec przy Alei Tysiąclecia 48, przy drodze utwardzonej asfaltem.

Istnieje możliwość zakupu nieruchomości.
Koszt wynajmu 50 000 zł

Zapraszamy do kontaktu

DZIAŁKI BUDOWLANE W ZGORZELCU

Myślisz o budowie własnego domu? Zacznij realizację tego planu od zakupu działki budowlanej w Zgorzelcu lub okolicach.
Posiadamy działki w ciekawych lokalizacjach z pięknymi widokami i dostępem do niezbędnych mediów.
Na proponowanych terenach uchwalone są Miejscowe Plany Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową, co w maksymalnie upraszcza procedurę uzyskania pozwolenia na budowę.
Kliknij, zgłoś chęć kontaktu i spotkajmy się w terenie.

MAGAZYN W PNIEWACH - wynajem / sprzedaż.

Działka inwestycyjna z przeznaczeniem terenu pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną z usługami, do 4-kondygnacji, w tym poddasze z dopuszczeniem podpiwniczenia budynków. Nieruchomość znajduje się przy ul. Spichrzowej 2, 62-045 Pniewy (są to działki 177/1, 177/2,172/7) , przy drodze utwardzonej asfaltem. Teren nieruchomości ogrodzony, częściowo utwardzony, zagospodarowany. Na działce nr 177/1 znajduje się trafo stacja, na działce 177/2 budynki: budynek spichrza, suszarnia, 4 silosy, waga. 

Pełne uzbrojenie terenu: P,W,K,T.

Zmiana sposobu zagospodarowania

Pomożemy Ci zwiększyć wartość Twojej działki rolnej.

Przygotowanie gruntów pod inwestycje deweloperskie.

Masz grunt, który z roku na rok generuje mały zysk lub stratę? Zwiększ jego wartość nawet kilkukrotnie i przekształć go w grunt pod inwestycję deweloperską.

 

Jeżeli należysz do osób, które posiadają grunty w dobrej lokalizacji 

i nie masz pomysłu na ich zagospodarowanie – pomożemy Ci dopełnić wszelkich formalności, aby zwielokrotnić jego wartość, przekształcając go w grunt pod inwestycję deweloperską.

 

Zrealizowaliśmy od podstaw projekt deweloperski, który okazał się niemałym sukcesem, mieszkania wyprzedały dużo szybciej, niż zakładaliśmy. Zapoznaj się z tym projektem w naszym dziale realizacji.

 

Kliknij i wyślij formularz, a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin!

Farmy fotowoltaiczne

Fotowoltaika to branża, która weszła na rynek z rozmachem. Zielona energia zyskała wielu zwolenników także w Polsce.

 

Czy wiesz, że oprócz standardowych instalacji na dachach powstały już w Polsce pierwsze farmy fotowoltaiczne? W ciągu 12 miesięcy z jednego hektara niskiej jakości ziemi można

uzyskać nawet 12 000 PLN!

 

Dlatego, jeżeli masz działkę, która:

 

  • ma powierzchnię i ok. 2 ha lub większą,
  • nie jest osłonięta przez budynki i drzewa,
  • ma IV lub niższą klasę gruntu,
  • ma dojazd utwardzoną drogą.
 

Koniecznie sprawdź możliwość inwestycji w farmę fotowoltaiczną!

Kliknij i wyślij formularz!

Wynajem powierzchni magazynowych

Całkowita powierzchnia naszych 6 magazynów jest w stanie pomieścić 60 000 ton zboża. Zasób jest na tyle wielki, że postanowiliśmy udostępnić część powierzchni naszym nowym klientom.


Jeżeli szukasz magazynu do przechowania swoich plonów rolnych lub innego rodzaju towarów – koniecznie zamów kontakt – nasz przedstawiciel terenowy zadzwoni do Ciebie w celu omówienia Twoich potrzeb!

Wyślij formularz

Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.