ROLNICTWO

Materiał siewny

Indywidualne podejście do każdej uprawy

W Firma Frankiewicz stawiamy na indywidualne podejście do każdego klienta, dlatego też oferujemy możliwość zamówienia kwalifikowanych nasion do siewu dopasowanych dokładnie do Państwa oczekiwań i specyfikacji. Naszym celem jest zapewnienie najlepszych warunków dla roślin, co przekłada się na sukces naszych klientów.

Materiał siewny - doradztwo

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno kwalifikowane nasiona zboż jarych i ozimych, jak i kukurydzy, rzepaku czy słonecznika. Rozumiemy, jak ważny jest wybór odpowiednich odmian, dlatego nasi eksperci są zawsze do dyspozycji, aby pomóc Państwu dobrać nasiona, które najlepiej odpowiadają potrzebom Państwa upraw pod względem plonowania, odporności na suszę, zimotrwałości, zdrowotności, a także wymagań glebowych.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do kontaktu z naszymi oddziałami, aby dowiedzieć się więcej o dostępnych opcjach i skorzystać z profesjonalnego doradztwa. Razem zadbajmy o obfite i zdrowe plony!

materiał siewny

Nowe Miasteczko

ul. Przemysłowa 5
67-124 Nowe Miasteczko
+48 68 388 80 93
waga@firmafrankiewicz.pl

Grodzisk Wlkp

ul. Gorzelniana 4
62-065 Grodzisk Wlkp.
+48 61 444 57 75
biuro@firmafrankiewicz.pl

Chojna

Kolejowa 3
74-500 Chojna
+48 517 236 047
biuro@firmafrankiewicz.pl

Zaplanuj swój sukces z Firmą Frankiewicz – kliknij i wyślij formularz, a nasz doradca terenowy skontaktuje się z Tobą i przedstawi efekty, których możesz się spodziewać, korzystając z naszych nasion.

Wyślij formularz

Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.