Zmniejsz swój rachunek za prąd o nawet 90% lub zamień go na jedną stałą opłatę!

Współpracujemy z czołowymi dostawcami komponentów instalacji, aby dopasować ofertę do Twoich potrzeb!

logotypy

Fotowoltaika dla Twojego domu

Z roku na rok klimat w naszym kraju staje się coraz cieplejszy, a opłaty za prąd coraz większe. Dlatego coraz więcej osób decyduje się na naturalną energię, która po kilka latach zwraca się z naprawdę sporą nawiązką.


Darmowa energia sprawia też, że coraz częściej zaczynamy myśleć o takich udogodnieniach jak np. klimatyzacja czy pompa ciepła, bo dlaczego nie zwiększyć komfortu w swoim domu, jeśli możemy zrobić to bez dodatkowych opłat? 

 

Wbrew obietnicom handlowców i rosnącym trendom – nie każda instalacja się opłaca, dlatego warto zweryfikować kilka rzeczy ze specjalistą, zanim podejmiesz decyzję o instalacji. 

Jeżeli chcesz zmniejszyć swój rachunek za prąd o 90% – kliknij i wyślij formularz.

 

Nasz doradca energetyczny sprawdzi, czy będziemy mogli Ci pomóc.

Fotowoltaika dla Twojej firmy

Energia elektryczna zużyta przez Twoją firmę wbrew pozorom może powodować niemałe uszczuplenie przychodów. Jeśli jesteś przedsiębiorcą – na pewno masz już wiedzę na temat tego, że dobrze zainwestowany kapitał potrafi zwrócić się kilkukrotnie.

 

Tak właśnie jest w przypadku fotowoltaiki – instalacja potrafi zwrócić się 2-3 razy szybciej niż w przypadku instalacji w domu prywatnym, a całość można z uśmiechem na twarzy i bez wyrzutów sumienia wrzucić w koszty.

 

Niezależnie od tego, czy to biuro, hala produkcyjna, warsztat mechaniczny lub magazyn. Jeżeli w Twojej firmie jest pomieszczenie, które zużywa energię elektryczną i chcesz zamienić rachunek za prąd na czysty zysk – kliknij i wyślij formularz.

Fotowoltaika dla Twojego gospodarstwa

Dzięki najnowszym technologiom gospodarstwa rolne są coraz bardziej nowoczesne i zautomatyzowane – jest to ogromna zaleta. 

Jednak wraz z wprowadzaniem kolejnych usprawnień wzrasta zapotrzebowanie na energię elektryczną…


Obniżymy koszty funkcjonowania Twojego gospodarstwa rolnego,  projektując i montując odpowiedni system fotowoltaiczny, który będzie produkował dla Ciebie energię cały rok!


Jeśli jesteś rolnikiem i rozwijasz swoje gospodarstwo – postaw na finansowe bezpieczeństwo, jakim jest fotowoltaika – kliknij i wyślij formularz, a nasz doradca energetyczny odpowiedzialny za Twój region skontaktuje się z Tobą!

Do usłyszenia!

Farmy fotowoltaiczne

Zarabiaj na dzierżawie gruntu do nawet 12 000 złotych rocznie z jednego hektara!

 

Palące słońce niszczy Twoje uprawy a plony nie są takie jakich oczekujesz? Wykorzystaj słońce w sprytny sposób! Wydzierżaw ziemię pod farmy fotowoltaiczne. 

Stały przychód za dzierżawę gruntów jest znacznie większy niż jej zniszczona słońcem uprawa.

 

Poszukujemy gruntów:

  • powyżej 3 hektarów (najlepiej w jednej całości) • klasa gleby 4-6
  • bliskość linii średniego napięcia 
  • droga dojazdowa

Wyślij formularz

Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.