Biuro w Grodzisku Wlkp: +48 61 444 57 75 | Biuro w Nowym Miasteczku: +48 68 388 80 93

Polityka jakości

Przyszłość naszej firmy opiera się na wykwalifikowanej kadrze, doświadczeniu i wiedzy naszych pracowników.

Firma Frankiewicz deklaruje nieustanną kontrolę jakości oferowanych w sprzedaży zbóż, materiałów do produkcji pasz dla zwierząt oraz doskonalenie w dziedzinie nadzoru nad oferowanymi usługami transportu drogowego.

W celu doskonalenia poziomu jakości oferowanych przez nas usług rozpoczęliśmy proces wdrożenia i certyfikowania systemu GMP+ B3 oraz GMP+ B4. Wytyczyliśmy sobie następujące cele:

  • spełnianie oczekiwań Klientów w zakresie utrzymania oraz nieustannego podnoszenia jakości i bezpieczeństwa zdrowotnego dostarczanych materiałów paszowych – zbóż,
  • spełnianie oczekiwań Klientów w zakresie wysokiej jakości usług transportu drogowego,
  • dbałość o środowisko naturalne,
  • zapewnienie najwyższej jakości i bezpieczeństwa sprzętu usługowego,
  • współpraca z kompetentnymi dostawcami, dla których zapewnienie wysokiego poziomu jakości jest priorytetem.

Zrozumienie Polityki Jakości przez cały personel Firmy oraz zaangażowanie w realizację przyjętych założeń pozwoli na osiągnięcie wszystkich wyznaczonych sobie celów.

Najwyższe Kierownictwo zobowiązuje siebie i wszystkich pracowników organizacji do przestrzegania przepisów prawnych w zakresie handlu paszami oraz do stałego zaangażowania w budowanie i doskonalenie systemu GMP+. Nieodzownym elementem jest stały monitoring dostawców oferowanych przez nas zbóż.