ROLNICTWO

Handel Zbożem

Handel zbożem stanowi główny obszar działalności Firmy Frankiewicz. Zajmujemy się obrotem krajowym i zagranicznym płodów rolnych, takich jak: zboża konsumpcyjne, zboża paszowe, rzepak, kukurydza oraz inne. Posiadamy 6 magazynów zbożowych o łącznej pojemności sięgającej blisko 60 tys. ton gdzie oprócz skupu prowadzimy dodatkowe usługi (suszenie, czyszczenie zaprawianie ziarna oraz jego magazynowanie dla klienta zewnętrznego). Prowadzimy również skup zbóż, rzepaku i kukurydzy z odbiorem własnym z gospodarstw.

Przechowywane ziarno jest na bieżąco monitorowane pod kątem utrzymania wysokiej jakości. Do naszych magazynów przyjmowane jest tylko zboże najwyższej jakości. Każdy transport zboża jest badany w nowoczesnym laboratorium przez wykwalifikowanego laboranta. Dzięki temu możemy zagwarantować wysoką jakość sprzedawanego przez nas zboża.

 

W lutym 2011 roku dołączyliśmy do grona przedsiębiorstw zrzeszonych przez Izbę Paszowo-Zbożową. Posiadamy odpowiednie certyfikaty oraz własną flotę ponad 30 samochodów ciężarowych, która pozwala nam sprawnie i terminowo realizować dostawy i odbiory. Jeżeli są Państwo zainteresowani sprzedażą lub kupnem zboża prosimy o kontakt. Nasi przedstawiciele handlowi przygotują dla Państwa korzystną ofertę.

 

Firma Frankiewicz prowadzi całoroczny skup zbóż, rzepaku i kukurydzy w województwach: wielkopolskim, lubuskim, dolnośląskim, zachodniopomorskim, pomorskim, kujawsko-pomorskim, łódzkim, opolskim i śląskim.

Firma Frankiewicz prowadzi całoroczny skup zbóż, rzepaku i kukurydzy w 6 swoich magazynach:

  • skup zbóż, rzepaku i kukurydzy Grodzisk Wlkp. wielkopolskie
  • skup zbóż, rzepaku i kukurydzy Nowe Miasteczko województwo lubuskie
  • skup zbóż, rzepaku i kukurydzy Pniewy województwo wielkopolskie
  • skup zbóż, rzepaku i kukurydzy Bolesławiec województwo dolnośląskie
  • skup zbóż, rzepaku i kukurydzy Zgorzelec województwo dolnośląskie
  • skup zbóż, rzepaku i kukurydzy Chojna województwo zachodniopomorskie

Zadbaj o bezpieczeństwo swoich plonów w każdej fazie wzrostu – wyślij formularz i nigdy więcej nie obawiaj się o bezpieczeństwo.

 

Firma Frankiewicz – Sukces na każdym polu!

Wyślij formularz

Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.