Praca – Pracownik Magazynu Zbożowego – Chojna

Spis treści

Praca - Magazynier

LOKALIZACJA

Chojna

WYMIAR PRACY

Pełny etat

TYP UMOWY

Umowa o pracę

Firma Frankiewicz Jarosław Frankiewicz poszukuje pracownika magazynu zbożowego, na stanowisko: magazynier

Miejsce pracy:

ul. Kolejowa 3, 74-500 Chojna

Zależy nam na kandydatach gotowych do długoterminowej współpracy.

Obowiązki:

  • Przyjmowanie i wydawanie zbóż,
  • obsługa urządzeń magazynowych,
  • sprawdzanie stanów magazynowych,
  • utrzymaniem porządku w obrębie magazynu.

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • brak przeciwwskazań do pracy fizycznej,
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego lub ładowarki i prawo jazdy kat B.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kompetencji,
  • Stabilne warunki zatrudnienia ( umowa o pracę, jedna zmiana od 8 do 16),
  • Pakiet zdrowotny,
  • odzież roboczą.

Zrób pierwszy krok do sukcesu. Aplikuj teraz!

Praca

PLANUJESZ INWESTYCJĘ W FOTOWOLTAIKĘ, POMPĘ CIEPŁA LUB MAGAZYN?

DOWIEDZ SIĘ TERAZ:

fotowoltaika cennik

Zaznacz interesujące Cię komponenty.

Formularz BLOG