Praca – Specjalista d.s finansowych – Grodzisk Wlkp. – Nowe Miasteczko

Spis treści

Poszukiwany specjalista ds. Finansowych

WYNAGRODZENIE

3 600 - 6 500 zł / mies. brutto

LOKALIZACJA

Grodzisk Wlkp., Nowe Miasteczko

WYMIAR PRACY

Pełny etat

TYP UMOWY

Umowa o pracę

  • Właśnie zacząłeś poszukiwania pracy? Być może masz już pracę, ale wahasz się nad dokonaniem zmiany zawodowej?

    Jeśli chcesz poznać zespół ciekawych ludzi, rozwinąć się zawodowo i nauczyć wielu rzeczy, a także jeśli jesteś gotowy do podjęcia nowych zadań, zapraszamy Cię do naszego grona!

    Aktualnie poszukujemy pracownika działu finansowego (biuro w Grodzisku Wlkp.)

    Chcemy Ci zaoferować:

    – stabilne zatrudnienie z wynagrodzeniem adekwatnym do doświadczenia i posiadanych kompetencji,

    – dobrą atmosferę pracy,

    – możliwość doskonalenia umiejętności zawodowych,

    – wsparcie współpracowników, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą,

    – dodatkowe benefity, np. w postaci dofinansowania karty multisport, kursu języka ang, pakiet medyczny . .

    Twoje główne zadania:

    – sporządzanie analiz i raportów finansowych na wewnętrzne potrzeby firmy,

    – analiza przychodów i kosztów, w tym udział w optymalizacji procesów produkcyjnych,

    – tworzenie narzędzi analitycznych oraz procesów usprawniających analizę danych,

    – sporządzanie analiz oraz prezentacji ad hoc dla kadry zarządzającej,

    – udział w procesach wdrażania zmian podatkowych i księgowych,

    – udział w bieżących obowiązkach działu finansowego.

    Czego oczekujemy:

    – wykształcenie wyższe kierunkowe,

    – doświadczenie w obszarze finansów i rachunkowości zarządczej,

    – wiedza z zakresu rachunkowości / podatków / finansów,

    – bardzo dobra (średniozaawansowana / zaawansowana) znajomość programu Excel,

    – umiejętność analitycznego myślenia,

    – samodzielność i umiejętność organizacji czasu pracy,

    – znajomość programu InsErt będzie dodatkowym atutem.

    Jeśli czujesz, że ta praca jest dla Ciebie i chcesz spróbować swoich sił w naszych szeregach zapraszamy do przesłania aplikacji na adres e-mail  lub bezpośrednio przez poniższy formularz.

i.antas@firmafrankiewicz.pl

Zrób pierwszy krok do sukcesu. Aplikuj teraz!

Praca

PLANUJESZ INWESTYCJĘ W FOTOWOLTAIKĘ, POMPĘ CIEPŁA LUB MAGAZYN?

DOWIEDZ SIĘ TERAZ:

fotowoltaika cennik

Zaznacz interesujące Cię komponenty.

Formularz BLOG