Przedstawiamy odmiany rzepaku Harry i Bradley

Spis treści

Z ogromnym entuzjazmem prezentujemy dwie najnowsze odmiany nasion rzepaku najwyższej jakości: Harry i Bradley. Są one wynikiem naszych starań o dostarczanie niezawodnych i wydajnych rozwiązań dla rolników. Co więcej, wyróżniają się stabilnością i niezawodnością plonowania.


Zapoznajcie się z naszymi nowościami:

  • Harry: Jest to odmiana doskonale przystosowana do trudniejszych warunków. Harry nie tylko wykazuje wysoką tolerancję na choroby i niedobory wodne, ale również jest doskonałym wyborem przy późniejszych siewach. Harry charakteryzuje się bardzo dobrymi wynikami plonowania, a jego mrozoodporność i zimotrwałość czynią go idealnym wyborem w naszych zmiennych warunkach pogodowych. Dodatkowo, Harry jest odporny na choroby grzybowe oraz wyleganie.

  • Bradley: Nasz as na lepszych stanowiskach. Bradley to gwiazda wśród odmian rzepaku, nie tylko ze względu na obfitość plonów. Wykazuje on wysoką tolerancję na choroby, niedobory wodne oraz wyleganie, a także dobrą zimotrwałość, co dodatkowo podkreśla jego uniwersalność. 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jeżeli macie jakiekolwiek pytania lub chcielibyście dowiedzieć się więcej, zapraszamy do kontaktu z naszymi oddziałami w 

Nowym Miasteczku (517 236 178, 508 690 142), 

Grodzisku Wielkopolskim (508 623 811), 

Zgorzelcu (500 103 536) oraz w 

Chojnie (517 236 047). 


Dodatkowo na specjalne zamówienie są również dostępne nasiona hybrydowe.


Nasi specjaliści z chęcią udzielą wszelkich informacji.

Serdecznie zapraszamy – Firma Frankiewicz!

PLANUJESZ INWESTYCJĘ W FOTOWOLTAIKĘ, POMPĘ CIEPŁA LUB MAGAZYN?

DOWIEDZ SIĘ TERAZ:

fotowoltaika cennik

Zaznacz interesujące Cię komponenty.

Formularz BLOG